Kategorie

Newsletter

Nowości w ofercie Dahua

Kiedyś maksymalną rozdzielczością kamery podłączonej na zwykłym przewodzie antenowym było "aż" 960x582 pikseli. Po tym jak postały kamery IP powstała też ogromna przepaść w jakości widzenia między prostymi do połączenia kamerami analogowymi i drogimi oraz skomplikowanymi kamerami IP. Zmieniło się to diametralnie po wprowadzeniu systemu HDCVI – rozdzielczości prostych do podłączenia kamer skoczyła aż do cyfrowej jakości FullHD – 2Mpix.
W tym momencie mamy już kolejny skok jakości – kamery 4Mpix!

Ofera systemów HDCVI wzbogaciła się o kamery i rejestratory obsługujące bardzo wysoką rozdzielczość 4Mpix. Nowoczesne kamery 4Mpix i kompatybilny sprzęt stanowi idealne rozwiązanie dla każdego obiektu, który stawia na nowoczesne rozwiązania i bardzo dokładny obraz. Kamery które stanowią podstawę nowej ery HDCVI.


ZOBACZ ZOBACZ ZOBACZ


Wspomniane wyżej kamery wymagają odpowiednich rejestratorów, które pozwolą na rejestracje tej BARDZO wysokiej rozdzielczości. Oferta wzbogaciła się o takie modele rejestatorów HDCVI:


ZOBACZ ZOBACZ ZOBACZ


Dodatkowo dla użytkowników urządzeń różnych producentów powstała bardzo uniwersalna opcja rejestratorów XVR, które mogą współpracować z kamerami z dowolnej technologii. Do rejestratorów z serii XVR dowolnie podłączymy kamery analogowe, AHD, HDCVI, HDTVI czy IP. Kamery AHD, HDCVI oraz HDTVI do maksymalnej rozdzielczości 2Mpix (FullHD), natomiast kamery IP do 5Mpix. Stanowi to idealne uzupełnienie oferty i zwiększa możliwości rozbudowy aktualnych systemów.


ZOBACZ ZOBACZ ZOBACZautor: Marek Kowalczyk

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej na temat monitoringu HDCVI?
Skontaktuj się z nami:
Telefon: 22 614 33 72, 22 618 30 53
Adres: ul. Lecha 6, 03-610 Warszawa
Zobacz jak dojechać