Kategorie

Newsletter

Kod produktu: 5211

DH-IPC-C15P, Kamera IP, 2.3mm, 1.3 Mpix, IR do 10m


Gwarancja wysyłki.
Do wysyłki zostało:
Dostępność:
Magazyn Magazyn
Producent: Dahua
Czas realizacji: 24-48h
Dotyczy produktów oznaczonych jako "Jest".
szt.
Cena netto: 139,00 zł 170,97 zł

Kamera IP /DH-IPC-C15P

Cyfrowa jakość obrazu HD

Stałoogniskowy obiektyw 2.3 mm

Promiennik podczerwieni do 10m

Regulację kamery w trzech płaszczyznach

Klasa szczelności IP66

Zasilanie 5V DC

   
   
Kamera IP / DH-IPC-C15P
Kamera IP z wydajnym algorytmem kompresji obrazu H.264 zapewniającym czyste i bardziej płynne przesyłanie obrazu w maksymalnej rozdzielczości 1,3 Mpix. Bardzo łatwa obsługa poprzez urządzenia mobilne (Android / iOS), umożliwia użytkownikom wygodną i zdalną obsługę, a także zarządzanie kamerą. Zastosowany moduł Wi-Fi pozwala na zdalną komunikację z kamerą na maks. odległość do 50 m. Urządzenie idealnie sprawdza się np. jako elektroniczna niania, z mobilnym podglądem obrazu za pomocą smartfona oraz możliwością dwukierunkowej transmisji dźwięku.
 
 

 

 

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA
Model DH-IPC-C15P
Standard
IP
Przetwornik 1/3 " Progressive Scan CMOS
Rozdzielczość
1280 x 960 - 1.3 Mpx, 1280 x 720 - 720p, 640 x 480 - VGA, 320 x 240 - CIF
Czułość 0,01 Lux
Czułość cz-b
0 Lux
Obiektyw w komplecie 2.3 mm
Tryb dzień/noc
Filtr mechaniczny
Kąt widzenia 120º
Kompresja obrazu
H.264/MJPEG
Prędkość transmisji 25 kl/s @ 1.3 Mpx
Przepływalność (bitrate)
32 ... 10240 kbit/s - H.264
WIFI Zasięg : 50 m
Promiennik podczerwieni IR
10 m
Protokoły sieciowe: IPv4/IPv6, HTTP, TCP/IP, UDP, UPnP, ICMP, IGMP, SNMP, RTSP, RTP, SMTP, NTP, DHCP, DNS,FTP, QoS
Zasilanie
5 V DC / 1 A (zasilacz w komplecie)
Pobór mocy 4.6 W
Audio
Wbudowany mikrofon, Wbudowane głośniki, Obsługa dwukierunkowego audio
Stopień ochrony IP66
AGC
Tak
Temperatura pracy -30..60 °C
Wymiary
76 x 107 x 64 mm (z podstawką)
Waga 0.140 kg

 

Rozdzielczość 720p (HD)

HD to określenie jakości sygnału o rozdzielczości działania wyższej niż standardowa telewizja analogowa (z ang. High Definition). Jest to termin wprowadzony przez producentów telewizji i pozwala to na dobranie kompatybilnych urządzeń działających w tych samych wysokich rozdzielczościach. Rozdzielczość HD (720p) gwarantuje rozdzielczość 1280x720 pikseli.

 

Klasyfikacja IP wodoszczelności

IP („International Protection Rating”, czasami „Ingress Protection Rating”) – stopień ochrony zapewnianej przez obudowę urządzenia elektrycznego przed:
- dostępem do niebezpiecznych części wewnątrz obudowy,
- wnikaniem obcych ciał stałych,
- szkodliwymi skutkami wnikania wody.

Kod IP stosuje się również do oznaczania pustych obudów.

Kod IP – system oznaczania stopni ochrony zapewnianej przez obudowy przed dostępem do części niebezpiecznych, wnikaniem obcych ciał stałych, wnikaniem wody oraz system podawania dodatkowych informacji związanych z taką ochroną.

 

Zastosowane technologie poprawy obrazu

WDR - Szeroki Zakres Dynamiki
Działanie tej funkcji w kamerach IP polega na użyciu odpowiednich algorytmów do analizy naświetlenia obrazu oraz na dynamicznej zmianie wartości niedoświetlonych i prześwietlonych pikseli monitorowanych scen w celu uwidocznienia na obrazie niedoświetlonych elementów. Dzięki temu mamy możliwość dokładnej rejestracji sceny mimo dużego kontrastu.
 
 
  AGC - Auto Gain Control
Automatyczna kontrola wzmocnienia. W warunkach słabego oświetlenia funkcja wzmacnia wartość sygnału na wyjściu kamery aby obserwowany obiekt był lepiej widoczny. Niestety wzmacniane są również szumy.
 
AWB - Automatyczny Balans Bieli
Balans bieli jest jedną z najważniejszych składowych kamery cctv, decydującym o poprawnym odwzorowaniu kolorów obserwowanego obiektu. Producenci kamer w celu ułatwienia użytkownikom poprawnego ustawiania balansu bieli wprowadzili system automatycznego ustawiania balansu bieli w kamerze (AWB – wng. Auto White Balance).
 

 

 

Dahua Technology

Dahua to światowy lider branży monitoringu i zabezpieczeń technicznych. Jest to prężnie rozwijająca się firma, która to z każdym rokiem proponuje coraz to lepsze i bardzo nowoczesne rozwiązania w systemach CCTV. Produkty tej marki doskonale sprawdzają się w zabezpieczeniu wielu obiektów na całym świecie, z różnych płaszczyzn działalności. Sprzęt Dahua sprawdza się zarówno w obiektach publicznych - takich jak banki, szkoły, urzędy, w prywatnych przedsiębiorstwach i fabrykach oraz oczywiście w prywatnych obiektach. Produkty marki Dahua znane są na całym świecie - od Azji, przez Europę i całą Amerykę.

 

Praca w całkowitych ciemnościach

Tryb pracy dzień/noc
Kamery wyposażone w odpowiedni promiennik podczerwieni oraz filtr są w stanie zapewnić skuteczną jakość widzenia zarówno w dzień, jak i w nocy. Urządzenie przy odpowiednim poziomie naświetlenia (bądź jego braku) automatycznie przechodzi w odpowiedni do danego oświetlenia trybu działania. Niektóre urządzenia pozwalają nam na regulację, bądź ręczne włączenie danego trybu.