Kategorie

Newsletter

Kod produktu: 3564

DH-IPC-HF5221EP, kamera kompaktowa IP, FULL HD, AC24V/DC12V/PoE (802.3af)


Gwarancja wysyłki.
Do wysyłki zostało:
Dostępność:
Magazyn Magazyn
Producent: Dahua
Czas realizacji: 24-48h
Dotyczy produktów oznaczonych jako "Jest".
szt.
Cena netto: 925,00 zł 1 137,75 zł

Uwaga!
Obiektyw sprzedawany oddzielnie.


Kamera kompaktowa IP / IPC-HF5221EP

Cyfrowa jakość obrazu FULL HD

Regulację kamery w trzech płaszczyznach

Klasa szczelności IP66

Zasilanie 12V DC / 24V AC

   
   
Kamera IP / IPC-HF5221EP
Kamera kopmaktowa IP z wydajnym algorytmem kompresji obrazu H.264 zapewniającym czyste i bardziej płynne przesyłanie obrazu w maksymalnej rozdzielczości 1080p (2 MPx). Bardzo łatwa obsługa poprzez przeglądarkę Internet Explorer, umożliwia użytkownikom wygodną i zdalną obsługę, a także zarządzanie kamerą. Dołączone do kamery oprogramowanie przeznaczone jest do zarządzania oraz zintegrowanego nadzoru wieloma kamerami sieciowymi. Analiza IVS - wykrywanie przekroczenia linii, wtargnięcia, zmiany sceny, porzuconego/brakującego obiektu, detekcja twarzy, liczenie ludzi. Zgodność kamery z interfejsem ONVIF zapewnia możliwość stosowania jej w różnych systemach monitoringu IP zgodnych z tym interfejsem, niezależnie od producenta. Możliwość zasilania PoE, zgodnie ze standardem 802.3af sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej uniwersalne i łatwiejsze w instalacji.
 
 

 

 

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA
Model IPC-HF5221EP
Standard
IP
Przetwornik 1/2,7" CMOS
Rozdzielczość
1080p (1920 x 1080) / 720P (1280 × 720) / D1 (704 × 576/704 × 480) / CIF (352 x 288/352 x 240)
Czułość 0,01 LUX
Czułość cz-b
0 LUX
Obiektyw w komplecie -
Tryb dzień/noc
Filtr mechaniczny
Złącze Auto Iris DC
Wejścia / wyjścia alarmowe
2 / 1
Zasięg IR -
Prędkość zapisu
Główny strumień: 1080P (1 ~ 25 / 30fps) Pod strumień: D1 (1 ~ 25 / 30fps)
Redukcja szumów Tak (3D)
Kompresja
H.264 / MJPEG
Funkcje WDR, dzień / noc (ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC, HLC, Analiza IVS, Mirror, Sharpness, ABF
Zasilanie
12 V DC / 24 V AC / PoE (802.3af)
Protokół IPv4 / IPv6, HTTP, HTTPS, TCP / IP, UDP, UPnP, ICMP, IGMP, RTSP, RTP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, PPPOE, DDNS, FTP, IP Filter, QoS
Obudowa
BOX, Metalowa
Stopień ochrony IP66
Zużycie energii
10 W
Temperatura pracy -30..60 °C
Wymiary
136 x 74 x 65 mm
Waga 0.53 kg

 

Rozdzielczość 1080p (Full HD)

Full HD to oznaczenie jakości sygnału o wysokiej rozdzielczości działania (z ang. Full High Definition). FullHD gwarantuje obraz o szczególnie dużej rozdzielczości 1920x1080 pikseli - ponad 2 miliony pikseli. Urządzenia działające w tym standardzie przesyłają obraz w proporcji 16:9 dzięki czemu można w pełni wykorzystać nowe ekrany panoramiczne.

 

Klasyfikacja IP wodoszczelności

IP („International Protection Rating”, czasami „Ingress Protection Rating”) – stopień ochrony zapewnianej przez obudowę urządzenia elektrycznego przed:
- dostępem do niebezpiecznych części wewnątrz obudowy,
- wnikaniem obcych ciał stałych,
- szkodliwymi skutkami wnikania wody.

Kod IP stosuje się również do oznaczania pustych obudów.

Kod IP – system oznaczania stopni ochrony zapewnianej przez obudowy przed dostępem do części niebezpiecznych, wnikaniem obcych ciał stałych, wnikaniem wody oraz system podawania dodatkowych informacji związanych z taką ochroną.

 

Zastosowane technologie poprawy obrazu

WDR - Szeroki Zakres Dynamiki
Działanie tej funkcji w kamerach IP polega na użyciu odpowiednich algorytmów do analizy naświetlenia obrazu oraz na dynamicznej zmianie wartości niedoświetlonych i prześwietlonych pikseli monitorowanych scen w celu uwidocznienia na obrazie niedoświetlonych elementów. Dzięki temu mamy możliwość dokładnej rejestracji sceny mimo dużego kontrastu.
 
 
  AGC - Auto Gain Control
Automatyczna kontrola wzmocnienia. W warunkach słabego oświetlenia funkcja wzmacnia wartość sygnału na wyjściu kamery aby obserwowany obiekt był lepiej widoczny. Niestety wzmacniane są również szumy.
 
AWB - Automatyczny Balans Bieli
Balans bieli jest jedną z najważniejszych składowych kamery cctv, decydującym o poprawnym odwzorowaniu kolorów obserwowanego obiektu. Producenci kamer w celu ułatwienia użytkownikom poprawnego ustawiania balansu bieli wprowadzili system automatycznego ustawiania balansu bieli w kamerze (AWB – wng. Auto White Balance).
 

 

 

Dahua Technology

Dahua to światowy lider branży monitoringu i zabezpieczeń technicznych. Jest to prężnie rozwijająca się firma, która to z każdym rokiem proponuje coraz to lepsze i bardzo nowoczesne rozwiązania w systemach CCTV. Produkty tej marki doskonale sprawdzają się w zabezpieczeniu wielu obiektów na całym świecie, z różnych płaszczyzn działalności. Sprzęt Dahua sprawdza się zarówno w obiektach publicznych - takich jak banki, szkoły, urzędy, w prywatnych przedsiębiorstwach i fabrykach oraz oczywiście w prywatnych obiektach. Produkty marki Dahua znane są na całym świecie - od Azji, przez Europę i całą Amerykę.

 

Praca w całkowitych ciemnościach

Tryb pracy dzień/noc
Kamery wyposażone w odpowiedni promiennik podczerwieni oraz filtr są w stanie zapewnić skuteczną jakość widzenia zarówno w dzień, jak i w nocy. Urządzenie przy odpowiednim poziomie naświetlenia (bądź jego braku) automatycznie przechodzi w odpowiedni do danego oświetlenia trybu działania. Niektóre urządzenia pozwalają nam na regulację, bądź ręczne włączenie danego trybu.