Kategorie

Newsletter

Kod produktu: 5539

Zestaw alarmowy Satel CA-4 VP


Gwarancja wysyłki.
Do wysyłki zostało:
Dostępność:
Magazyn Magazyn
Producent: Satel
Czas realizacji: 1 dzień
Dotyczy produktów oznaczonych jako "Jest".
  • Czujka ruchu
  • Sygnalizator wewnętrzny
  • Sygnalizator zewnętrzny
  • Przewód YTDY
szt.
Cena netto: 315,12 zł 387,60 zł

 

Kompletny zestaw alarmowy oparty o system Satel. W skład zestawu wchodzą:
» Centrala alarmowa CA-4 VP
» Manipulator CA-4 VKLED
» Obudowa OPU-4 P
» Akumulator 7Ah
» Transformator TR 40 VA
» Cyfrowa czujka ruchu AMBER

Zestaw posiada opcję rozbudowy o dodatkowe elementy.

 

CA-4 VP Centrala alarmowa
Centrala CA-4 przeznaczona jest do ochrony małych obiektów, które nie wymagają opcji rozbudowy systemu w przyszłości ani korzystania z funkcji komunikacyjnych.

 

CA-4 VKLED Manipulator LED do centrali CA-4V1
Manipulator przeznaczony jest do codziennej obsługi systemów CA-4 w podstawowym zakresie jego funkcjonalności. Za pomocą diod LED, centrala może przekazać użytkownikowi podstawowe informacje o stanie systemu.

 

AMBER Cyfrowa pasywna czujka podczerwieni
AMBER to czujka ruchu wykorzystująca pasywny czujnik podczerwieni - PIR wyposażony w podwójny pyroelement. Cyfrowy algorytm detekcji i algorytm kompensacji temperatury zapewniają niezawodną pracę w szerokim zakresie temperatur otoczenia oraz dużą odporność na wystąpienie fałszywych alarmów. Dostępne są dwa poziomy czułości: wysoki i niski.

 

OPU-4 P Obudowa
OPU-4 P to wytrzymała obudowa natynkowa, wykonana z polistyrenu w kolorze białym. Dzięki estetycznemu wyglądowi możliwe jest stosowanie jej w pomieszczeniach użytkowych, na widoku. Podstawa obudowy może być wmurowana w ścianę, przez co sama obudowa zajmować będzie mniej miejsca. Uniwersalny charakter oraz wymiary obudowy umożliwiają montaż w jej wnętrzu central alarmowych SATEL, modułów ich rozszerzeń, modułów komunikacyjnych, kontrolerów i wielu innych urządzeń. OPU-4 P wyposażona jest w podwójną ochronę antysabotażową: przed otwarciem pokrywy oraz oderwaniem od ściany.

 

BP7-12 Akumulator 7Ah/12V ALARMTEC/BP
Akumulatory ALARMTEC serii BP dedykowane są do zasilaczy buforowych stosowanych w systemach: security (CCTV, KD, SSWiN), automatyki, oświetlenia awaryjnego, siłowni telekomunikacyjnych, central telefonicznych itp.
» Napięcie znamionowe: 12VDC
» Pojemność znamionowa: 7Ah/C20

 

TR 40 VA Transformator 230V/18V AC
Transformator TR-40 VA służy do obniżania napięcia sieciowego AC 230V do napięcia AC 18V. Jego moc znamionowa to 40VA. Jest zalecany do zasilania płyt central Integra oraz Versa firmy Satel. W przypadku niewystarczającej mocy zasilacza można wykorzystać transformator TR-60 VA G6754. Transformator pasuje do obudowy OPU-3 P oraz OPU-4 P.