Kategorie

Kod produktu: 5540

Zestaw alarmowy Satel CA-5 P


Gwarancja wysyłki.
Do wysyłki zostało:
Dostępność:
Magazyn Magazyn
Producent: Satel
Czas realizacji: 1 dzień
Dotyczy produktów oznaczonych jako "Jest".
  • Czujka ruchu
  • Sygnalizator wewnętrzny
  • Sygnalizator zewnętrzny
  • Przewód YTDY
szt.
Cena netto: 384,54 zł 472,98 zł

 

Kompletny zestaw alarmowy oparty o system Satel. W skład zestawu wchodzą:
» Centrala alarmowa CA-5 P
» Manipulator CA-5 KLED-S
» Obudowa OPU-4 P
» Akumulator 7Ah
» Transformator TR 40 VA
» Cyfrowa czujka ruchu AQUA Plus

Zestaw posiada opcję rozbudowy o dodatkowe elementy.

 

CA-5 P Centrala alarmowa
   
Centrala CA-5 przeznaczona jest do ochrony małych obiektów, które nie wymagają opcji rozbudowy systemu w przyszłości. Oferuje ona możliwość współpracy z zewnętrznymi modułami komunikacyjnymi GSM/GPRS.

 

CA-5 KLED-S Manipulator LED do centrali CA-5
   
Manipulator CA-5 KLED-S służy do codziennej obsługi systemów bazujących na centrali CA-5. Jest to urządzenie o niewielkich wymiarach, w którym stan systemu alarmowego jest precyzyjnie określany poprzez wskazania diod LED. Jednoznacznie informują one użytkownika o wykonanej czynności, przez co pozwalają uniknąć błędów w obsłudze.

 

AQUA Plus Cyfrowa pasywna czujka podczerwieni
   
AQUA Plus to cyfrowa pasywna czujka podczerwieni wyposażona w podwójny pyroelement i cyfrowy algorytm detekcji. Dzięki zastosowaniu dwutorowej analizy sygnału z pyroelementu (wartościowej i ilościowej) oraz funkcji kompensacji temperatury czujka charakteryzuje się dużą czułością i odpornością na zakłócenia. Możliwość wymiany zastosowanej soczewki Fresnela oraz regulacja czułości pozwalają dostosować charakterystykę pracy urządzenia do wymagań użytkownika. Czujka ma wbudowaną funkcję prealarmu oraz styk sabotażowy chroniący przed otwarciem obudowy.

 

OPU-4 P Obudowa
   
OPU-4 P to wytrzymała obudowa natynkowa, wykonana z polistyrenu w kolorze białym. Dzięki estetycznemu wyglądowi możliwe jest stosowanie jej w pomieszczeniach użytkowych, na widoku. Podstawa obudowy może być wmurowana w ścianę, przez co sama obudowa zajmować będzie mniej miejsca. Uniwersalny charakter oraz wymiary obudowy umożliwiają montaż w jej wnętrzu central alarmowych SATEL, modułów ich rozszerzeń, modułów komunikacyjnych, kontrolerów i wielu innych urządzeń. OPU-4 P wyposażona jest w podwójną ochronę antysabotażową: przed otwarciem pokrywy oraz oderwaniem od ściany.

 

BP7-12 Akumulator 7Ah/12V ALARMTEC/BP
   
Akumulatory ALARMTEC serii BP dedykowane są do zasilaczy buforowych stosowanych w systemach: security (CCTV, KD, SSWiN), automatyki, oświetlenia awaryjnego, siłowni telekomunikacyjnych, central telefonicznych itp.
» Napięcie znamionowe: 12VDC
» Pojemność znamionowa: 7Ah/C20

 

TR 40 VA Transformator 230V/18V AC
   
Transformator TR-40 VA służy do obniżania napięcia sieciowego AC 230V do napięcia AC 18V. Jego moc znamionowa to 40VA. Jest zalecany do zasilania płyt central Integra oraz Versa firmy Satel. W przypadku niewystarczającej mocy zasilacza można wykorzystać transformator TR-60 VA G6754. Transformator pasuje do obudowy OPU-3 P oraz OPU-4 P.