Kategorie

Kod produktu: 5946

Zestaw alarmowy Satel Integra 32


Gwarancja wysyłki.
Do wysyłki zostało:
Dostępność:
Magazyn Magazyn
Producent: Satel
Czas realizacji: 24h
Dotyczy produktów oznaczonych jako "Jest".
  • Czujka ruchu
  • Sygnalizator wewnętrzny
  • Sygnalizator zewnętrzny
  • Przewód YTDY
  • Ekspander wejść
  • Kabel do programowania
szt.
Cena netto: 823,68 zł 1 013,13 zł

 

Kompletny zestaw alarmowy oparty o system Satel. W skład zestawu wchodzą:
» Centrala alarmowa INTEGRA 32
» Manipulator INT-KLCD-GR
» Obudowa OPU-4 P
» Akumulator 18Ah
» Transformator TR 60 VA
» Cyfrowa czujka ruchu AQUA Plus

Zestaw posiada opcję rozbudowy o dodatkowe elementy.

 

INTEGRA 32 Płyta główna centrali alarmowej
Zaawansowane centrale alarmowe oferujące oprócz funkcji alarmowych, również możliwość realizowania systemów automatyki domowej oraz kontroli dostępu. Dzięki szerokiej gamie modułów rozszerzeń, ich możliwości mogą być dostosowane do bieżących potrzeb – od niewielkich systemów, po rozległe instalacje. Dużym atutem central INTEGRA są ich możliwości komunikacyjne w połączeniu z dodatkowymi modułami – GSM oraz TCP/IP.

 

INT-KLCD-GR Manipulator LCD
Manipulatory LCD przeznaczone są do codziennej obsługi systemów INTEGRA. Dzięki wyświetlaczowi, na którym przedstawiane są komunikaty tekstowe, korzystanie nawet z zaawansowanej funkcjonalności centrali alarmowej jest proste i wygodne.

 

AQUA Plus Cyfrowa pasywna czujka podczerwieni
AQUA Plus to cyfrowa pasywna czujka podczerwieni wyposażona w podwójny pyroelement i cyfrowy algorytm detekcji. Dzięki zastosowaniu dwutorowej analizy sygnału z pyroelementu (wartościowej i ilościowej) oraz funkcji kompensacji temperatury czujka charakteryzuje się dużą czułością i odpornością na zakłócenia. Możliwość wymiany zastosowanej soczewki Fresnela oraz regulacja czułości pozwalają dostosować charakterystykę pracy urządzenia do wymagań użytkownika. Czujka ma wbudowaną funkcję prealarmu oraz styk sabotażowy chroniący przed otwarciem obudowy.

 

OPU-4 P Obudowa
OPU-4 P to wytrzymała obudowa natynkowa, wykonana z polistyrenu w kolorze białym. Dzięki estetycznemu wyglądowi możliwe jest stosowanie jej w pomieszczeniach użytkowych, na widoku. Podstawa obudowy może być wmurowana w ścianę, przez co sama obudowa zajmować będzie mniej miejsca. Uniwersalny charakter oraz wymiary obudowy umożliwiają montaż w jej wnętrzu central alarmowych SATEL, modułów ich rozszerzeń, modułów komunikacyjnych, kontrolerów i wielu innych urządzeń. OPU-4 P wyposażona jest w podwójną ochronę antysabotażową: przed otwarciem pokrywy oraz oderwaniem od ściany.

 

BP 18-12 Akumulator Alarmtec 18Ah 12V
Akumulatory bezobsługowe z serii ALARMTEC wykorzystuje się do zapewnienia zasilania rezerwowego w różnego rodzaju systemach takich jak: systemy alarmowe, przeciwpożarowe, zasilanie awaryjne automatyki i zabezpieczeń, centrale telefoniczne, itp.

 

TR 60 VA Transformator 230V/18V AC
Transformator TR-60 VA służy do obniżania napięcia sieciowego AC 230V do napięcia AC 18V. Jego moc znamionowa to 60VA. Jest zalecany do zasilania płyt central Integra oraz Versa firmy Satel. Transformator pasuje do obudowy OPU-3 P oraz OPU-4 P.