Kategorie

Newsletter

Kod produktu: 5541

Zestaw alarmowy Satel VERSA 5


Gwarancja wysyłki.
Do wysyłki zostało:
Dostępność:
Magazyn Magazyn
Producent: Satel
Czas realizacji: 1 dzień
Dotyczy produktów oznaczonych jako "Jest".
  • Czujka ruchu
  • Sygnalizator wewnętrzny
  • Sygnalizator zewnętrzny
  • Przewód YTDY
  • Ekspander wejść
szt.
Cena netto: 482,04 zł 592,91 zł

 

Kompletny zestaw alarmowy oparty o system Satel. W skład zestawu wchodzą:
» Centrala alarmowa VERSA 5
» Manipulator VERSA-LED-GR
» Obudowa OPU-4 P
» Akumulator 7Ah
» Transformator TR 40 VA
» Cyfrowa czujka ruchu AQUA Plus

Zestaw posiada opcję rozbudowy o dodatkowe elementy.

 

VERSA 5 PŁYTA GŁÓWNA CENTRALI ALARMOWEJ
Centrala alarmowa przeznaczona do ochrony małych i średniej wielkości obiektów, oferująca wszechstronną funkcjonalność w dziedzinie zabezpieczeń. Wyróżnia się ona spośród konkurencji możliwościami rozbudowy przewodowej i bezprzewodowej oraz zaawansowanymi funkcjami komunikacyjnymi dostępnymi dzięki dedykowanym komunikatorom GSM/GPRS oraz TCP/IP.

 

VERSA-LED-GR Manipulator LED do central z serii VERSA
Manipulator VERSA-LED-GR służy do codziennej obsługi systemów bazujących na centralach z serii VERSA. Jest to urządzenie, w którym stan systemu alarmowego jest określany poprzez wskazania diod LED, co daje użytkownikowi jednoznaczną informację o wykonanej czynności. Diody podzielone są na dwie sekcje. Pierwsza (6 diod LED: dwie zielone, dwie czerwone, żółta i niebieska) służy do prezentacji stanu systemu i jego stref. Druga składa się z 30 ponumerowanych diod koloru czerwonego, które wskazują stan wejść oraz ilustrują upływ czasu pozostałego do zakończenia odliczania czasu na wejście lub wyjście w danej strefie. Wystąpienie wybranych zdarzeń może być także sygnalizowane akustycznie..

 

AQUA Plus Cyfrowa pasywna czujka podczerwieni
AQUA Plus to cyfrowa pasywna czujka podczerwieni wyposażona w podwójny pyroelement i cyfrowy algorytm detekcji. Dzięki zastosowaniu dwutorowej analizy sygnału z pyroelementu (wartościowej i ilościowej) oraz funkcji kompensacji temperatury czujka charakteryzuje się dużą czułością i odpornością na zakłócenia. Możliwość wymiany zastosowanej soczewki Fresnela oraz regulacja czułości pozwalają dostosować charakterystykę pracy urządzenia do wymagań użytkownika. Czujka ma wbudowaną funkcję prealarmu oraz styk sabotażowy chroniący przed otwarciem obudowy.

 

OPU-4 P Obudowa
OPU-4 P to wytrzymała obudowa natynkowa, wykonana z polistyrenu w kolorze białym. Dzięki estetycznemu wyglądowi możliwe jest stosowanie jej w pomieszczeniach użytkowych, na widoku. Podstawa obudowy może być wmurowana w ścianę, przez co sama obudowa zajmować będzie mniej miejsca. Uniwersalny charakter oraz wymiary obudowy umożliwiają montaż w jej wnętrzu central alarmowych SATEL, modułów ich rozszerzeń, modułów komunikacyjnych, kontrolerów i wielu innych urządzeń. OPU-4 P wyposażona jest w podwójną ochronę antysabotażową: przed otwarciem pokrywy oraz oderwaniem od ściany.

 

BP7-12 Akumulator 7Ah/12V ALARMTEC/BP
Akumulatory ALARMTEC serii BP dedykowane są do zasilaczy buforowych stosowanych w systemach: security (CCTV, KD, SSWiN), automatyki, oświetlenia awaryjnego, siłowni telekomunikacyjnych, central telefonicznych itp.
» Napięcie znamionowe: 12VDC
» Pojemność znamionowa: 7Ah/C20

 

TR 40 VA Transformator 230V/18V AC
Transformator TR-40 VA służy do obniżania napięcia sieciowego AC 230V do napięcia AC 18V. Jego moc znamionowa to 40VA. Jest zalecany do zasilania płyt central Integra oraz Versa firmy Satel. W przypadku niewystarczającej mocy zasilacza można wykorzystać transformator TR-60 VA G6754. Transformator pasuje do obudowy OPU-3 P oraz OPU-4 P.