E-Security

Jest to forma zabezpieczenia, która ma chronić urządzenie w sytuacji pozostawienia zalogowanego konta na rejestratorze. Dzięki temu osoby niepowołane nie mają możliwości zmiany ustawień systemu.

Automatyczne wylogowywanie można wyłączyć, przechodząc do:
System → Ogólne, a następnie odznaczając opcję Auto wylogowywanie.

Po wyłączeniu tej funkcji rejestrator nie będzie automatycznie wylogowywał użytkownika po określonym czasie bezczynności.

Uwaga!
Opcję tę można wyłączyć wyłącznie bezpośrednio z poziomu rejestratora. Nie ma możliwości zmiany tego ustawienia przez przeglądarkę internetową, aplikację mobilną ani program komputerowy.

Ustawienie pozostaje aktywne również po zaniku zasilania. Natomiast w przypadku ręcznego wylogowania się z konta, po ponownym zalogowaniu konieczne będzie ponowne wyłączenie funkcji automatycznego wylogowywania.

Twój adres E-mail nie będzie opublikowany

Wybierz pola do porównania. Reszta zostanie ukryta.
  • Zdjęcie
  • Kod
  • Ocena
  • Cena
  • Ilość cztuk
  • Dostępność
  • Dodaj do koszyka
  • Opis
  • Waga
  • Wymiary
  • Dodatkowe informacje
Kliknij poza obszarem aby ukryć okno
Porównaj