Kreator konfiguracji należy przejść podczas pierwszego uruchomienia rejestratora. Po zakończeniu konfiguracji funkcja kreatora pozostaje domyślnie włączona, przez co może wyświetlać się przy każdym ponownym uruchomieniu urządzenia.
Aby wyłączyć kreator, należy przejść do:
System → Ogólne
a następnie odznaczyć opcję Kreator ustawień.
Po wyłączeniu tej funkcji rejestrator nie będzie już wyświetlał kreatora przy każdym uruchomieniu.
Uwaga!
Opcję tę można wyłączyć wyłącznie bezpośrednio z poziomu rejestratora. Nie ma możliwości zmiany tego ustawienia przez przeglądarkę internetową, aplikację mobilną ani program komputerowy.
Ustawienie pozostaje zapisane również po zaniku zasilania.