Kategorie

Monitoring bezprzewodowy

ss
Bardzo często możemy spotykamy się z sytuacją, kiedy w jakimś punkcie chcemy umieścić dodatkową kamerę, lecz z jakiś powodów nie możemy poprowadzić w tym kierunku przewodu. W zaistniałej sytuacji pozostaje nam jedynie możliwość umieszczenia kamery, która by w jakiś sposób mogła się połączyć bezprzewodowo z pozostałymi urządzeniami.
Na szczęście duzi producenci sprzętu do monitoringu pochylili się też nad taką sytuacją i zaproponowali sprzęt godny czasów w których żyjemy. Pozostawmy małe, zabawkowe kamery Wi-Fi działające w rozdzielczości 640x480 historii, a sami przejdźmy do kamer Full HD oraz lepszych. Dzisiaj jesteśmy w stanie przesłać nawet na duże odległości obraz 12MPX, tylko wymaga to specjalistycznych urządzeń jak np. Lite-5 Mikrotika. Do codziennego użytku na szczęście mamy nowoczesne kamery Wi-Fi, które zapewniają skuteczną jakość obserwacji w odległości nawet kilkudziesięciu metrów.

Do środka


Jednym z największych bestsellerów ostatniego czasu na pewno będzie kamera od Hikvision DS-2CD2420F-IW. Kamera działająca w rozdzielczości 2MPX, która posiada dwukierunkowe audio, Wi-Fi, a nawet promiennik podczerwieni i złącze sieciowe zawsze będzie odpowiednim wyborem, gdy chcemy umieścić elegancką kamerę wewnątrz domu. Zaawansowane funkcje urządzenia umożliwią nam odpowiednie dostosowanie parametrów pracy, czasu zapisu czy nawet współpracy z rejestratorem.
Dosyć ciekawym wyborem jest też seria urządzeń konsumenckich od Dahua DH-IPC-C35P. Szeroki wybór urządzeń pozwoli na wybranie najbardziej odpowiadającej kamery. Wśród urządzeń znajdziemy niewielkie kamery z audio, zewnętrze tubki i kopułki z Wi-Fi czy nawet obrotowe kamery Wi-Fi np (DH-IPC-A35P).

Zestawy

Gotowe zestawy do monitoringu Wi-Fi umożliwiają szybkie połączenie i uruchomienie całego systemu w prostej konfiguracji. Kamery łączą się z dedykowanym rejestratorem i umożliwiają zapis na obszerny dysk. Takie rozwiązanie jest najkorzystniejsze, jeżeli mamy potrzebujemy kilka kamer w niedużym obszarze, ale z jakiegoś powodu niekorzystnie wychodzi poprowadzenie przewodów do kamer.


Zestaw zawiera wszystkie potrzebne urządzenia potrzebne do uruchomienia monitoringu bezprzewodowego w wysokiej jakości 2MPX. Prosta konfiguracja i obsługa całego zestawu umożliwia szybkie podłączenie uruchomionych kamer, więc wstępna konfiguracja nie trwa nawet 5 minut. Jednocześnie zestaw zapewnia najlepszy stosunek jakości do ceny.Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej na temat monitoringu bezprzewodowego?
Skontaktuj się z nami:

Telefon: 22 614 33 72, 22 618 30 53


Adres: ul. Lecha 6, 03-610 Warszawa
Zobacz jak dojechać