Monitoring placu budowy

19-03-2019

Podczas budowy nie zawsze mamy możliwość ciągłego przebywania na miejscu i kontrolowania zdarzeń. Monitoring na budowie bardzo często potrafi odciążyć kierownika od ciągłego sprawdzania, a dodatkowo taki plac budowy z kamerami będzie mniej atrakcyjny dla potencjalnych złodziei.
Zabezpieczenie budowy monitoringiem nie musi być trudne. Kiedy mamy już na budowie doprowadzaną elektrykę nic nie stoi na przeszkodzie, by umiejscowić tam rejestrator, zamontować kamery na budowie i mieć już wszystko rejestrowane. W razie potrzeby będzie można odtworzyć przebieg zdarzeń i sprawdzić co się działo.

Obserwacja placu budowy jak zaaranżować?
Rejestrator trzeba umieścić w suchym i bezpiecznym miejscu. Może to być docelowy budynek, szczelna szafka zewnętrzna lub stróżówka. Od rejestratora należy położyć kabel sygnałowy i zasilający do każdej kamery na placu budowy. Po połączeniu wszystkiego poprawnie już będziemy mieli nagrania, natomiast oczywiście możemy dodatkowo dodać jeszcze router z dostępem do internetu w celu zdalnego podglądu budowy.Jakie kamery na budowę należy wybrać?
Można oprzeć się na sprawdzonych zestawach, które znajdą zastosowanie również na budowach.
Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej na temat odpowiedniego zabezpieczenia placu budowy?
Skontaktuj się z nami:

Telefon: 22 614 33 72, 22 618 30 53
   

   

Adres: ul. Lecha 6, 03-610 Warszawa
   
Zobacz jak dojechać