O firmie"Najlepszym rozwiązaniem wobec występujących zagrożeń życia i mienia obywateli jest odpowiednio wczesne zabezpieczenie przestrzeni publicznej i prywatnej."
mgr. inż. Piotr Jakóbiak
licencjonowany specjalista do spraw zabezpieczeń technicznych

Instytucje publiczne, firmy oraz osoby prywatne dzięki wysokiej jakości sprzętu wybranego wspólnie z E-Security już od wielu lat dbają o nasze wspólne bezpieczeństwo. Dostarczony sprzęt wraz z odpowiednim wsparciem technicznym zabezpiecza tysiące obiektów i skutecznie pozwala na egzekwowanie prawa. Naszym wspólnym celem jest bezpieczeństwo Twoje i wszystkiego co dla Ciebie ważne. Postaw na jakość i sprawdź ofertę już dziś.

 

Doradztwo techniczne

Oferujemy pełną pomoc przy wyborze poszukiwanego sprzętu. Dzięki temu masz pewność, że cały system będzie kompatybilny i spójny wewnętrznie. Pomożemy Ci uniknąć sytuacji w której występuje konieczność zwrotu lub wymiany sprzętu.
Nad wszystkim czuwają doświadczeni specjaliści z branży zabezpieczeń!

 

Dostarczenie sprzętu systemów zabezpieczeń

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową sprzętu tylko sprawdzonych marek. Nasz dział zaopatrzenia wraz z magazynami dokłada wszelkich starań, aby każda przesyłka była wysłana jak najprędzej. Wszystkie towary w przesyłce są zawsze zabezpieczane - pozwala to wykluczyć uszkodzenie sprzętu w czasie transportu.
99% naszych przesyłek jest dostarczanych w przeciągu 24h!

 

Wsparcie techniczne i serwis

Wsparcie techniczne obejmuje Cię zarówno przed, jak i po zakupie. Dostępna jest dla Ciebie nasza baza wiedzy, ale też możesz zawsze do nas zadzwonić lub napisać. Wykwalifikowana obsługa wyjaśni Ci krok po kroku jak rozwiązać każdą trudność.
Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

Projektowanie systemów

Zaprojektujemy i przygotujemy dla Ciebie cały system tak jak potrzebujesz. Nie musisz martwić się o wybór sprzętu – profesjonalny personel szybko i kompleksowo przygotuje dla Ciebie każdą ofertę. Wykonamy kosztorys jak i pomożemy dobrać sprzęt do warunków w jakich będzie pracował.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie!

 

Oferta kompleksowych rozwiązań

Dla Ciebie przygotowaliśmy kompleksowe rozwiązania zabezpieczeń technicznych – telewizji przemysłowej, systemów alarmowych oraz systemów kontroli dostępu. Wszystko w jednym miejscu, szybko i pewnie. Każdy nasz sprzęt jest starannie sprawdzany aby po rozpakowaniu przesyłki był od razu gotowy do montażu.
Każde zamówienie realizujemy z największą starannością.