Dla partnerówWystarczy, że wyślesz do nas email z informacją o współpracy instalatorskiej. Resztę formalności załatwimy za Ciebie i skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie, by powitać Cię w gronie profesjonalistów!

Dobrze zaopatrzony magazyn

Zamówiony towar, który oczekuje na Ciebie na magazynie możesz odebrać osobiście lub za pośrednictwem sprawdzonego kuriera. Sprzęt wysyłamy bezzwłocznie, tak abyś Ty mógł jak najszybiej przystąpić do pracy. Dzięki doskonałej komunikacji znasz dokładny stan zamówienia, więc możesz spokojnie oczekiwać kuriera.

Oferta specjalnie dla Ciebie

Wyspecjalizowana kadra przygotuje dla Ciebie najlepszą ofertę, niezależnie czy potrzebujesz 2 czy 32 urządzenia. Zawsze możesz skorzystać z naszej rady, a dobierzemy cały sprzęt dostosowany do Twoich potrzeb.

Towar zawsze na czas

Pilnie potrzebujesz towaru? Towar z magazynu dostarczany jest zwykle w terminie nie przekraczającym 24h. Swój stan zamówienia zawsze możesz kontrolować i być przygotowanym na odbiór w dogodnym momencie.

Pilnie potrzebujesz oferty

Pamiętaj, że u nas możesz liczyć na ekspresowe wyceny. Napisz lub zadzwoń do nas, a już wkrótce otrzymasz kompletną ofertę. Dołożymy wszelkich starań, aby oferta spełniała wymagania Twoje i klienta.

Zdalna pomoc

Szukasz nowej wersji oprogramowania lub masz pytania? Nasi wykwalifikowani specjaliści pomogą w każdym przypadku, a także odpowiedzą na każde pytanie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży dzięki czemu możesz spokojnie powierzyć nam swoje pytania

Atrakcyjny system rabatowy

Szukasz nowej wersji oprogramowania lub masz pytania? Nasi wykwalifikowani specjaliści pomogą w każdym przypadku, a także odpowiedzą na każde pytanie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży dzięki czemu możesz spokojnie powierzyć nam swoje pytania.